###################
Kmetovalčev rokovnik 2021 (oglas)
Kmetovalčev koledar za spremljanje plodnosti krav 2021 (oglas)
Spletna AGRA 2020
(oglas)
Mednarodni pomladanski kmetijski sejem
Komenda 2016
(sejemski časopis)
|
|
Tema: freza in sejalnica
vse teme
bojo
|
25.2.2007 14:04:21
|
|
freza in sejalnica
imam sejalnico lely 2.5 metra in sem se odločil da bomo na frezo dali še sejalnico in za našo frezo že imamo priklop vendar ni hidravličen zanima pa me če ima kdo izkušnje s delom brez hidravličnega priklopa če se to da delat in zanima me če lahko sejalnico sploh dvigneš da najprej greš enkrat okol in potem seješ. Hvala za odgovore!!
|
obiskovalec
|
25.2.2007 21:54:28
|
|
ödvisno kaka je na nekaterih mehanskih se da na nekaterih pa ne! na tistih ki se d se da en zatič noter ko jo dokonca spustiš!
|
obiskovalec
|
27.2.2007 15:07:05
|
|
freza in sejalnica
pri nas imamo vrtavkasto brano lely 2m in navaden mehanski priklop za sejalnico s tem agregatom delamo že par let in in smo s samo setvijo zelo zadovoljni, samo sejalnico se sicer da dvigniti da samo branaš vendar je dokaj zamudno in pa sejalnice ne moreš dvigniti toliko kot na hidravlični priklop.najboljše je da sejalnico kar odpneš je še najhitreje pa tudi sam agregat je precej lažji za brananje na njivi
|
|
|
John Deere se umika s sejmov
Nagradno žrebanje
Voščilo 2019
Cenik nalepk
Voščilo 2017
arhiv
|
|
|
|
|
Eurotier 2021 samo na spletu
Nagradno žrebanje
Voščilo 2019
Voščilo 2017
AKCIJA - naročilo Kmetovalca
Vabilo na strokovno izobraževanje - Bela Krajina
arhiv
|
Ste zadovoljni z izidi volitev v KGZS
|