Mednarodni pomladanski kmetijski sejem

Komenda 2016

SEJEMSKI ČASOPIS



Kmetovalčev koledar za plodnost krav

OGLAS


Kmetovalčev rokovnik 2018 ( oglas)



Rezultati ocenjevajna strojev in opreme na sejmuv Radgoni

Ocenjevanje kmetijske mehanizacije in opreme je potekalo 22. avgusta 2008 na razstavnih prostorih 46. mednarodnega kmetijsko – živilskega sejma v Gornji Radgoni. Strokovno ocenjevalno komisijo so sestavljali: predsednik prof. dr. Franci Čuš, Univerza v Mariboru, Fakulteta za strojništvo ter člani: dr. Viktor Jejčič, Kmetijski inštitut Slovenije, Ljubljana, Franc Fašalek, Gornja Radgona, ter izr. prof. dr. Bogomir Muršec, Univerza v Mariboru, Fakulteta za kmetijstvo.

Na ocenjevanju je sodelovalo 29 podjetij iz Slovenije, Avstrije in Italije, komisija pa je ocenila 58 prijavljenih eksponatov.

Komisija je soglasno potrdila, da se podelijo tri šampionske nagrade. Za nove proizvode domače proizvodnje sta ga prejela:

SIP STROJNA INDUSTRIJA d.d.
za serijo strojev:
A/1 Vrtavkasti obračalnik – vlečen SPIDER 815 Z T PRO
A/1 Vrtavkasti zgrabljalnik STAR 700/22
A/1 Vrtavkasti zgrabljalnik STAR 850/26
in
INO BREŽICE, d.o.o.
A/1 Natančna pnevmatska sejalnica za direktno setev - model 8K-HZP-DT+GN+E

Za tržni proizvod tuje proizvodnje pa ga je prejel

LOGAR PRO d.o.o.
B/3 Traktor JCB 8250 FASTRAC
                        





















        

DOSEŽENA ODLIČJA PO PODJETJIH


ACTIVE S.r.l.
Via Delmoncello 12
26037 San Giovanni in Croce
Italija

ZLATA MEDALJA
B/3 Motorna kosa ACTIVE 65 Z

SREBRNA MEDALJA
B/3 Motorna kosa ACTIVE 2,5 EVO


AGROMEHANIKA d.d.
Hrastje 52a
4000 Kranj

ZLATA MEDALJA
A/1 Škropilnica AGP 1000 EN VD
A/1 Pršilnik APT 1000
B/3 Traktor DEUTZ FAHR M 600


AVTO-MAT & co. d.o.o.
Paka pri Velenju 39g
3320 Velenje

ZLATA MEDALJA
B/3 Daljinsko vodeni kosilnik – mulčer SPIDER ILD02


BONUM d.o.o.
Prelesje 33
8232 Šentrupert

ZLATA MEDALJA
B/3 Kosilnica s sedežem za strme terene CANYCOM CMX 222, pogon na vsa štiri kolesa


CREINA d.d. Kranj
Mirka Vadnova 8
4000 Kranj

ZLATA MEDALJA
B/3 Samohodni mešalno – krmilni voz AGM, model Vantage Miller 110, s frezo za odvzem silaže

SREBRNA MEDALJA
A/1 Cisterna za gnojevko tip CVC 14000 litrov na tandem podvozju, s centrifugalno črpalko in
       dognojevalcem za polivanje gnojnice širine 12m


EURO GLOBTRADE d.o.o.
Voklo 49
4208 Šenčur

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktorska prikolica HB Brantner TA 13.045 XXL
B/3 Traktorski nakladalec MX T10


FARMTECH d.o.o.
Prešernova ulica 40
9240 Ljutomer

ZLATA MEDALJA
A/1 Univerzalna potisna prikolica FORTIS s trosilno napravo
GOLDONI S.p.a.
Via canale 3
41012 Migliarina di Carpi
Italija

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktor GOLDONI Boxter 25
B/3 Traktor GOLDONI Cluster 75 RS
B/3 Traktor GOLDONI 3070 STAR SL


GORENJE GTI d.o.o.
Partizanska 12
3320 Velenje

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktor ZETOR Proxima Plus 10541.12

SREBRNA MEDALJA
B/3 Čelni nakladalec 120 SL TRAC LIFT


HUSQVARNA AUSTRIA GmbH
Industriezeile 36
4010 Linz
Avstrija

ZLATA MEDALJA
B/3 Motorna žaga HUSQVARNA 445 Trio Brake
B/3 Motorna žaga HUSQVARNA 353 Trio Brake
B/3 Motorna žaga HUSQVARNA 346XP Trio Brake


INO BREŽICE, d.o.o.
Krška vas 34b
8262 Krška vas

ŠAMPION
A/1 Natančna pnevmatska sejalnica za direktno setev - model 8K-HZP-DT+GN+E

ZLATA MEDALJA
A/1 Komunalno sadjarski mulčer na roki - model MKM 245
A/1 Poljedelski mulčer PPO 400


INOKS PODJETJE ZA PROIZVODNJO IN TRŽENJE d.o.o.
Gorička ulica 150, Černelavci
9000 Murska Sobota

PRIZNANJE
B/1 Pretočni cevni pasterizator


ITRO d.o.o. ŠTORE
Železarska cesta 3
3220 Štore

ZLATA MEDALJA
B/3 Kmetijsko-poljedelski traktor NEW HOLLAND serije T7050
B/3 Kmetijsko-poljedelski traktor NEW HOLLAND serije T4020








ITRO d.o.o. PE LJUBLJANA
Gmajna 15
1236 Trzin

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktor STEYR serija 9000 MT – model 9095 MT
B/3 Traktor CASE Puma 125
B/3 Traktor CASE Magnum 310


JJ TRNOVEC d.o.o.
Lesno Brdo 20a
1360 Vrhnika

BRONASTA MEDALJA
B/3 Traktor McCORMICK C70 L


KOMPTECH GmbH
Kühau 37
8130 Frohnleiten
Avstrija

ZLATA MEDALJA
B/3 Bobnasti sekalnik na traktorski pogon CHIPPO 500


KOMTEH d.o.o.
Lackova ulica 15a
9250 Gornja Radgona

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktor KUBOTA M 128 X

SREBRNA MEDALJA
B/3 Traktor KUBOTA M 108 S

KOZINA KRANJ d.o.o.
Pintarjeva ulica 5
4000 Kranj

PRIZNANJE
A/1 Stroj za sušenje krompirja

LARIX GT d.o.o.
Belska cesta 38
4205 Preddvor

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktor LINDNER GEOTRAC nove serije 4

LOGAR PRO d.o.o.
Logarska dolina 7
3335 Solčava

ŠAMPION
B/3 Traktor JCB 8250 FASTRAC

MAK ESTEBEL d.o.o.
Okrogarjeva 9
1231 Ljubljana

ZLATA MEDALJA
B/3 Traktorski mulčer za čiščenje zaraslih površin SEPPI MIDIFORST DT




MEHANIZACIJA MILER d.o.o.
Poljana 1
2391 Prevalje

ZLATA MEDALJA
B/3 Balirka KRONE Comprima F 125 XC
B/3 Čelni kosilnik KRONE EasyCut 32 CV z gnetilnikom
B/3 Zgrabljalnik KRONE Swadro 46 T
B/3 Cisterna za gnojevko JOSKIN 3250 ME – Garda Top

MOBILIS d.o.o.
Turje 17
1431 Dol pri Hrastniku

BRONASTA MEDALJA
A/1 Naprava za ekološko zatiranje plevela ECOBRENA 4R


PROFI KMET d.o.o.
Prekopa 50
3305 Vransko


ZLATA MEDALJA
B/3 Gozdarski voz WE-10D z dvigalom WE 8300 - WEIMER

SREBRNA MEDALJA
B/3 Bočni diskasti kosilnik GX 2805 – JF-STOLL


SIP STROJNA INDUSTRIJA d.d.
Juhartova ulica 2
3311 Šempeter v Savinjski dolini

ŠAMPION za serijo strojev
A/1 Vrtavkasti obračalnik – vlečen SPIDER 815 Z T PRO
A/1 Vrtavkasti zgrabljalnik STAR 700/22
A/1 Vrtavkasti zgrabljalnik STAR 850/26

ZLATA MEDALJA
A/1 Bočni diskasti kosilnik SILVERCUT 300
A/1 Front diskasti kosilnik SILVERCUT 300 F
A/1 Trosilnik hlevskega gnoja ORION 100 T PRO


STROJNO KLJUČAVNIČARSTVO EMILIJAN RUDOLF s.p.
Radoslavci 19
9243 Mala Nedelja

SREBRNA MEDALJA
A/1 Valjčni gnetilnik – stiskanje žit


ŠTRUC MANAGEMENT, ADOLF ŠTRUC s.p.
Kovaška 20
2366 Muta

ZLATA MEDALJA
A/1 Motokultivator MINI 2/2

PRIZNANJE
A/1 Strojna metla 80 cm
A/1 Greben kosilni kombiniran 162 cm




 
TAJFUN PLANINA, PROIZVODNJA STROJEV d.o.o.
Planina 41a
3225 Planina pri Sevnici

SREBRNA MEDALJA
A/1 Rezalno – cepilni stroj RCA 400 JOY

BRONASTA MEDALJA
A/1 Hidravlični gozdarski vitel EGV 55 AHK – eden ali dva eksponata?
A/1 Hidravlični gozdarski vitel EGV 65 AHK


TRAKOM d.o.o.
Zadobrova 69
3211 Škofja vas

ZLATA MEDALJA
B/3 Kmetijski traktor SAME IRON 130 DCR

LEGENDA:

A/1 - Novi proizvodi iz domače proizvodnje
B/1 - Proizvodi iz domače proizvodnje
B/2 - Proizvodi iz kooperacijske proizvodnje
B/3 - Proizvodi iz tuje proizvodnje – uvoza


 
Nagradno žrebanje
 
Voščilo 2019
 
Cenik nalepk
 
Voščilo 2017
 
Preureditev hlevov - stroški v milijonih
 

arhiv
20.08.2019 prodam izkopalnik kropirja...
19.08.2019 KUHN VBP 2160...
18.08.2019 hidravlično...
17.08.2019 3000 lit...
16.08.2019 pottinger...
16.08.2019 kosičnica vicon cm 230 f...
16.08.2019 Silokombajn Claas Jaguar 870...
15.08.2019 saturn II mx...
Nagradno žrebanje
 
Voščilo 2019
 
Voščilo 2017
 
AKCIJA - naročilo Kmetovalca
 
Vabilo na strokovno izobraževanje - Bela Krajina
 
Vabilo na izobraževanje - Bela Krajina
 

arhiv
Ste zadovoljni z izidi volitev v KGZS